Оголошення

0774E009-2EAC-4035-ADA4-B8F15B0EABF9

З питань телезйомок, проведення заходів, виступів та запису на консультацію, прохання телефонувати до мого офісу за телефоном: +38-099-2-666-433 та домовлятися заздалегідь. Прийом дзвінків: пн, вт, чт, пт з 13.30 до 18.00 (стосовно телезйомок та івентів можна звертатися й в інший час та особисто). В мережі інтернет на робочі питання не відповідаю.
Шановні, якщо вам не відповідають відразу, залиште повідомлення в смс, та вам обов‘язково зателефонують, коли буде для цього час! Офіс не працює за встановленим графіком, я сама вирішую робочий режим, як вважаю запотрібним. Якщо ваше питання стосується телезйомки, творчих моментів чи проведення заходів, можете телефонувати й на мій особистий номер чи писати в інтернеті в любий час! Та якщо ви щодо запису на консультацію, то тільки через офісний телефон та тільки в зазначений час, адже це потрібно тільки вам і я працюю психологом та парапсихологом тільки заради вас, аби надавати своєчасно вам кваліфіційну допомогу та змінювати ваше життя накраще!

www.larisa-bombushkar.com
#LarisaMogila #Телеексперт #Телеведуча #Ведучаівентів #Актриса #Поетеса #поетичнотанцювальнішоу #Психолог #Парапсихолог #Астролог

FacebookTwitterGoogle+LinkedInOdnoklassnikiVK