Пост-релиз

1

Нещодавно, у найдивовижнішу ніч, в рамках святкування Хеллоуін, в одному з найкращих столичних закладів — ресторані «Дом» відбулася прем’єра нового формату шоу, а саме танцювально-поетичних номерів, в яких поєднана авторська містична поезія, танець, театр та справжні почуття та емоціїї кохання й пристрасті. Автором шоу є відома телеексперт, ведуча, актриса та поетеса Larisa Mogila, а постановником — її партнер, хореограф та танцюрист Alexander Voron. Це були театралізовані танцювальні номери, які не тільки дали можливість глядачам почути поезію автора, але й побачити її на сцені.
Надалі Larisa Mogila та Alexander Voron перевтілилися на Дияволицю та Янгола та вже в якості ведучих продовжили програму до свята Хеллоуін. На гостей чекали виступи вже зазначеного пристрастного театру танцю, неймовірні акробатичні номери, чарівний голос оперної діви та багато інших сюрпризів від артистів естради.
Всі присутні вразили своїми неймовірними костюмами та образами, адже кожен по-справжньому підготувався до Хеллоуін. Гості отримали не тільки яскраві враження від святкової атмосфери, творчої програми, тематичного меню, а й багато подарунків від ресторану «Дом» та медіа-партнера вечора — продюсерського бренду «DreamGo».
FacebookTwitterGoogle+LinkedInOdnoklassnikiVK