Телезйомки

Сьогодні знімали дуже корисну програму, як експерт розповідала, як відрізнити справжніх екстрасенсів, яких доречі одиниці, від тих, хто себе такими позиціонує чи вважає та взагалі шарлатанів у цій галузі!

Скоро в ефірі телеканалу ICTV!

Постійно про це розповідаю на різних каналах. Знімали інтерв’ю більше години, але розумію, що не все може піти до ефіру при монтажі, тому тут зазначу для вас найголовніші ознаки, за якими можна їх розрізнити:
Справжній екстрасенс ніколи не ховається за вигаданими іменами, прізвиськами тощо, він не артист, тому не має права на псевдоніми, а якщо і має своє колдовське ім’я, то воно навпаки тримається в таємниці, тому якщо ви поряд зі справжнім прізвищем и замість нього бачите вигадане, це вже є не екстрасенс. Люди повинні знати, до кого вони звертаються, і це стосується будь-якої галузі!
Справжній екстрасенс ніколи сам не буде до вас писати та пропонувати свої послуги чи зустрічати вас на вулиці та намагатися вам щось розказати про вас. Екстрасенси — такі ж люди зі своїми потребами чи проблемами, вони не роботи і наскрізь вас без належної на те ситуації в будь-який час не дивляться, а працюють в спеціально відведений для роботи час та в своєму офісі чи іншому місці.
Справжній екстрасенс ніколи не носить завжди на собі кучу незрозумілих артефактів, амулетів чи незвичний одяг. Зовнішньо ви його нічим не відрізните від інших людей. Тому якщо ви бачите когось в антуражній одежі зі страшною символікою чи щось на кшталт цього, це все показуха, бутафорія за для привернення вашої уваги, не більше того. Так само і щодо його офісу, ніякий антураж не потрібен, адже сила в середині людини, а не в антуражі. Більше того, справжній екстрасенс навіть намагається не кричати постійно тільки о своїх здібностях, а тримати їх в таємниці та показувати лише допустиму частину чи взагалі ховає їх за якоюсь іншою звичайною діяльністю.
Справжній екстрасенс ніколи не дозволить собі образи інших колег чи просто людей, якісь неадекватні дії чи вчинки, які перечать моральним нормам, адже це людина, яка має бути прикладом для інших, тому що вона наділена знаннями та силою, яка має бути направлена на благо інших та всього Всесвіту чи на встановлення рівноваги в ньому та справедливості, зміни перебігу подій на краще.
Це завжди врівноважена, майже неемоційна людина.
Аби потрапити до справжнього екстрасенса користуйтеся рекомендаціями знайомих людей, які в нього були, а не його власними висловами про себе чи комментарями в інтернеті, адже їх можуть писати як справедливо, так і навмисно або прихильники чи навпаки його конкуренти, або прислухайтеся до своєї інтуіції, слідкуйте, чи відома ця людина на телебаченні, але й там можуть інколи траплятися несправжні, тому обирайте екстрасенса уважно.
Справжній екстрасенс обов’язково бере оплату за прийом, адже це така ж робота, як і всі інші, але справжній екстрасенс вас заздалегідь повинен попередити, скільки коштує його консультація чи подальша допомога. Якщо після прийому до вас починають телефонувати та казати, що вам потрібно ще щось доплатити, зробити додаткову роботу, а ви відразу про це не домовлялись, це вже є нісенітниця і з таким спеціалістом не варти мати справу.
Справжній екстрасенс, окрім своїх надздібностей, повинен мати профільну освіту, якщо себе так позиціонує, тому ви маєте право запитати в нього як особисті документи, так і диплом про закінчення спеціалізованих курсів, а бажано ще й сертифікат практичного психолога, тому що справжній екстрасенс повинен працювати не однобічно, не тільки з енергетикою, а й свідомістю та підсвідомістю людини, та розумітися теоретично на фізичних процесах тіла, а якщо працює з організмом людини, то й мати медичну освіту чи сертифікат про закінчення спеціальних курсів. Звісно, виключенням є люди з надздібностями в маленьких містечках чи селищах, в яких за віком чи іншими причинами не має на це можливості, але вони й не позиціонують себе екстрасенсами, про них кажуть інші.
FacebookTwitterGoogle+LinkedInOdnoklassnikiVK